Расписать гидролиз CaCl2


Ответы на вопрос

Отвечает Данилюк Марина.
Сіль утворена слабкою основою і сильною кислотою ,піддается гідролізу і утворює кислу реакцію середовища
CaCl2+H2O=Ca(OH)Cl+HCl Ca^(+)+H2O=(OH)Cl^(-)+H^(+)