1) Запишіть масову частку елементів у CaO, CuO, N2O5, HPO3. 2) Замість … запишіть формули простих

речовин і складіть хімічне рівняння:а) …+…=2P2O5б) …+…=H2Sв) …+…=2Li2Oг)…+…=2NaCl3) Розставити пропущені коофіцієнти в рівняннях реакцій:1) Li2O5+H2O=HNO32) P2O5+H2O=H3PO43) NiH3+O2=NiO+H2O4) P2O5+H2O=HPO3

Ответы на вопрос

Отвечает Бурячек Александра.

2)

а)4P + 3O2= 2P2O3 если P 3 валентно

б)FeS+2HCL=FeCL2+H2S

в)4Li+O2=2Li2O

г)2Na+CL2=2NaCL

 

3)

1)-

2)P2O5+3H2O=2H3PO4

3)4NiH3+5O2=4NiO+6H2O

4)P2O5+H2O=2HPO3

Отвечает Ситников Миша.

второе задание

а)4P + 3O2= 2P2O3 

б)FeS+2HCL=FeCL2+H2S

в)4Li+O2=2Li2O

г)2Na+CL2=2NaCL

 

третье задание

1) уравнивать не чего не надо

2)P2O5+3H2O=2H3PO4

3)4NiH3+5O2=4NiO+6H2O

4)P2O5+H2O=2HPO3