Помогите пож))) 1.Добудьте із заліза ферум(2) сульфат. 2.З магній карбонату добудьте магній

гідроксид. 3.З розчину сульфатної кислоти,купрум(2) оксиду та заліза добудьте мідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Даниил.
1. Fe + 2HCl(разб.) = FeCl2 + H2↑
2. MgCO3 + 2NaOH = Na2CO3 + Mg(OH)2↓
3. H2SO4 + CuO = CuSO4 + H2O
CuSO4 + Fe = Cu + FeSO4