На магній ,кількістю речовини 0,5 моль подіяли хлоридною кислотою.Який обєм водню виділився під час

цієї реакції?

Ответы на вопрос

Отвечает Явишкин Макс.
Mg+2HCl=MgCl2+H2
X=0.5*22.4/1=11.2 літра