Обчисліть масу води (г), яку треба додати до 100 г розчину з масовою часткою солі 0,4, щоб одержати

розчин із масовою часткою 0,1: А. 300 Б. 200 В. 100 Г. 500 помогите пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Клещевников Дима.
Нехай Х маса розчину, тоді(0,2Х):(Х+100)=0,10,1(Х+100)=0,2Х0,1х+10=0,2х10=0,1хх=100