Визначте у скільки разів зросте швидкість реакції з температурним коефіцієнтом 3 при підвищенні

температури від 60° до 80°

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Кира.
V1/v2=y^(t2-t1)/10
v1/v2=3^(80-60)/10
v1/v2=3^2
v1/v2=9
ответ в 9 раз