Який об*єм водню можна добути внаслідок взаємодії Zn з H2SO4 масою 49 г? допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Живула Дарья.
        49 g                        x
Zn+H2SO4=ZnSO4+H2↑
         66                     2
MrH2SO4=66
MrH=2
u=V/Vm=m/Mr
m=49*2/66=1.48 грам
u=m/Mr=1.48/2=0.74 моль
u=V/Vm  V=u*Vm=0.74*22.4=16.5 л