Елемент утворює оксид R2O3. Масова частка Оксигену в ньомудорівнює 47,05 %. Який це елемент?

Напишіть формулу оксиду та рівняння взаємодії його із сульфатною кислотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Арадова Рената.
1)16*3=48 2)48*100%:47.05%=101,5 маса усього оксиду. 3)(101,5-48):2=26.5. Це Al 4) Al2O3 + 3H2so4 = Al2(so4)3+3H2o