Написати рівняння реакції, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення. Zn =ZnSo4 =Zn(OH)2

= ZnCl2

Ответы на вопрос

Отвечает Ажібаева Молдир.
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2
ZnSO4 + 2KOH = Zn(OH)2 + K2SO4
Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + H22O