Де більше молекул у 5грамів сульфатної кислоти чи 5 гарамах ортофосфатної кислоти відповіді

підтвердити розрахунками?

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Мурад.
Хмм, ну я б розв'язувала ось таким чином :
Нам є відомі формули , що кількість речовини = m/M і кількість речовини = N/Na 
Відповідно m/M=N/Na

Звідси N= m*Na/M
Na- це стала Авогадро  і вона дорівнює 6.02 *10^23
M(H2SO4) = 98г/моль 
M(H3PO4) = 98 г/моль
N(H2SO4) = m(H2SO4) * Na/M(H2SO4)
N(H2SO4) = 5*6,02 *10^23/98 = 0,3*10^23
N(H3PO4) = 5*6,02*10^23/98= 0,3*10^23 

Виходить , що молекул в обох сполуках однакова кількість