Вивести хімічну формулу іржі , якщо відомо ,що масова частка Феруму становить 52,34% , Оксигену

44,86% і Гідроген.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.
Fe(OH)3
m=107
Fe=56/107=52,34%
O=48/107=44%
Ответ:Fe(OH)3