Вкажіть формулу речовини якщо вміст карбону в ній становить 92,3%, а гідрогену 7,7%. Густина за

повітрям цієї речовини 0,896

Ответы на вопрос

Отвечает Загуляева Антонина.
M(речовини) = 29 г/моль*0,896 = 26 г/моль
m(C) = 26 r*0.923 = 24 r
m(H) = 26 r - 24 r = 2 r
n(C) = 24 г/12 г/моль = 2
n(H) = 2 г/ 1 г/моль = 2
Формула С2Н2 
НС≡СН - ацетилен