Під час спалювання фосфору масою 6,2 г добули фосфор(V) оксид масою 14,2 г. Обчисліть масу кисню ,

що проереагував. Плз.....СРОЧНЯК!

Ответы на вопрос

Отвечает Артеева Арина.
4P+502=2P2O5
V=Vm * n
n(P)=m\Mr=6.2\31=0.2 моль
4\5=0.8
0.8 * 0.2= 0.16 моль
V(O2)=Vm * n= 22.4 л\моль * 0.16 моль=2.582 л