Елемент міститься у другому періоді, у третій групі. Обчисліть масову частку елемента в його вищому

оксиді

Ответы на вопрос

Отвечает Нуржанов Нурдаулет.

Во втором периоде,в третей группе -B(бор)

Вісший оксил бора-B2O3

M(B2O3)=2*11+3*16=70г/моль

W(B)=2*11:70*100%=31.4%