З розчину масою 300 г і масовою часткою кухонної солі 12% випарували воду масою 100г. Яка масова

частка розчиненої речовини в розчині,що залишився після цього?

Ответы на вопрос

Отвечает Швец Даня.
Рахуємо масу розчину після випаровування
m = m(розчину) - m(випаруваної води) = 300 - 100 = 200
Рахуємо масу солі в початковому розчині
m(солі) = w*m(розчину) = 0.12*300 = 36 г
Рахуємо нову масову частку
w = m(солі)/m(нового розчину) = 36/200 = 0.18
Відповідь: 18%