Плиззззззззззззззззззззззззззззз 1.28г ферум 3 валентний оксид міститься 12г оксигену і 16 г

феруму.Які масові частки елементів у сполуці ? 2.Скільки атомів міститься у кисні кількістю речовини 0.25моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Бауэр Даниил.
№1
Fe₂O₃
ω(Fe)=16/28*100%=57%
ω(O)=100-57=43%
#2
N=n*Na
N=0.25*6*10²³=1.5*10²³ штук