Обчисліть масу безводної сульфатної кислоти ,яка міститься в 2л розчину з масовою часткою

0,98(густина 1,84г/см^3)

Ответы на вопрос

Отвечает Cyberboy Mr.
V (р-ну)=2000 см^3
m (р-ну)=3680г
m (H2SO4)=3680г×0.98=3606.4 г