Обчисли масову елементів в молекулі Al2S3 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Чирков Паша.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Al2S3)=2•Ar(Al)+3•Ar(S)=2•27+3•32=150

w(Al)=2•Ar(Al)/Mr(Al2S3)=2•27/150=0,36 або 36%

w(S)=3•Ar(S)/Mr(Al2S3)=3•32/150=0,64 або 64%