Завдання 5. Напишіть рівняння реакцій, що дозволяють здійснити перетворення:Bao – Ba(OH)2 -

Ba(NO3)2Завдання 6. Обчисліть за запропонованою в завданні 5 схемою масусолі, якщо вихідний оксид був узятий кількістю речовини 0,5 моль.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Коноплёв Влад.

5)

BaO + H2O = Ba(OH)2

Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O

6)

Дано:

n(BaO)= 0.5 моль

m(Ba(NO3)2) ?

// Уравнения в пятом задании //

0.5/1 = x/171

x = 85.5 г (Ba(OH)2)

85.5/171 = y/261

y = 130.5 г

Ответ: масса нитрата бария равна 130.5 гр