Обчисліть кількість молекул кисню масою 6,4 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Катя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(O2) = 6,4 г

M(O2) = 32 г/моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(O2)

n(O2) = m / M = 6,4 / 32 = 0,2 моль

N(O2) = Na * n = 6,02*10²³ * 0,2 = 1,2 *10²³ молекул