Обчисліть кількість речовини у 15 г етану ​


Ответы на вопрос

Отвечает Самохина Диана.

M (C2H6) = 12 × 2 + 1 × 6 = 30 г/моль

n = m / M = 15 / 30 = 0,5 моль

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(C2H6) = 15 г

М(С2Н6) = 30 г/моль

Найти

n(C2H6)

n(C2H6) = m / M = 15 г / 30 г/моль = 0,5 моль