Знайди формулу газу, якщо відомо, що його молекула містить два атоми одного елемента.Порція газу

масою 40 г при н. у. займаєоб'єм 448 л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стекольщикова Вита.

Відповідь:

Пояснення:

n(X} = V(X) / Vm = 448 л / 22,4 л/ моль = 20 моль

Mr(X) = m(X) / n(X) = 40 г / 20 моль = 2г/ моль

Молекула цього газу складається з 2-х атомів

Ar(X) = Mr(X) / 2 = 2г/ моль / 2 = 1 г/ моль

Це водень - Н2