Обчисліть масу осаду що утворився внаслідок пропускання 16мл вуглекислого газу через розчин кальцій

гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Яна.
CO2 + Ca(OH)2 = CaCO3 + H2O

n(CO2) = 0,016л/22,4 = 0,0007моль

CO2      -      -  CaCO3
1моль   -        1моль
0,0007 моль - хмоль
n(CaCO3) = 0,0007моль
m(CaCO3) = n * M = 0,0007 * 100 =0?07г