Розрахуйте об'єм сульфур 6 Оксид який необхідно у воді для отримання сульфатної кислоти кількістью

речовин 1,25 моль ​

Ответы на вопрос

Отвечает Климский Саша.

Ответ:28 л

Объяснение:

SO3+H2O=H2SO4

n(SO3)=n(H2SO4)=1,25 моль

V(SO3)=n(SO3)•Vm=1,25 моль •22,4 л/моль =28 л