до 100г 5%-го розчину лимонної кислоти добавили 25г води і рідину перемішали. яка масова частка

кислоти в новому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.

Ответ:

Ответ:

m1(розчину)= 100г.

m( лимонної кислоти)=100×5÷100=5г

m2(розчину)= 100г+25г.=125г.

W=m(растворенное вещество)÷m(pаствор)×100%

W=5÷125×100%

W(массовую дол.)=4%