СРОЧНО! Напишіть рівняння можливих реакцій між речовинами:а) сірка, вода, сульфатна кислота,

барій оксид, кисень, калій гідроксид, сульфур(IV) оксид;б) магній, вода, барій гідроксид, хлоридна кислота, купрум сульфат, золото, калій оксид;

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

Объяснение:

1) S + O2 = SO2

H2O + BaO = Ba(OH)2

H2O + SO2 = H2SO3

H2SO4 + BaO = BaSO4 + H2O

H2SO4 + 2KOH = K2SO4 + 2H2O

BaO + SO2 = BaSO3

O2 + 2SO2 = 2SO3

2KOH + SO2 = K2SO3 + H2O

2) Mg + H2O = MgO + H2

Mg + 2HCl = MgCl2 = H2

Mg + CuSO4 = MgSO4 + Cu

H2O + K2O = 2KOH

Ba(OH)2 + 2HCl = BaCl2 + 2H2O

Ba(OH)2 + CuSO4 = Cu(OH)2 + BaSO4

2HCl + K2O = 2KCl + H2O