Дописати та врівняти рівняння реакцій: а) C4H8 + O2 = _O2+H2O б)H2S04 + Al = Al2(_O4)3 + H2 в)Al

+ FeCl2 = _Cl3 + Fe

Ответы на вопрос

Отвечает Кубіцька Віка.

Ответ:

Объяснение:

C4H8 + 6O2 = 4CO2↑ + 4H2O

3Н2SО4 + 2Al = Al2(SO4)3 + 3H2↑

2Al + 3FeCl2 = 2AlCl3 +3 Fe