До розчину массою 40гр с массовою часткою 8% додали 20г води. Визначте массову частку цукру в

розчині після дожавання води

Ответы на вопрос

Отвечает Бурдин Кирилл.

Ответ: 5,3%

Дано:

m₁(р-ну) = 40 г

ω₁(цукру) = 8% або 0,08

+m(H₂O) = 20 г

ω₂(цукру)-?

Объяснение:

m(цукру) = m₁(р-ну)*ω₁(цукру) = 40 г*0,08 = 3,2 г

m₂(р-ну) = m₁(р-ну) + m(H₂O) = 40 г + 20 г = 60 г

ω₂(цукру) = m(цукру)/m₂(р-ну) = 3,2 г/60 г = 0,053 або 5,3%

Відповідь: 5,3%