Обчисліть кількість речовини і масу для 56 л (н.у.) озону.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Варя.

Объяснение:

n(O3)= V÷Vm= 56÷ 22.4 = 2.5моль

m(O3) = n× M = 2.5×3×16= 120г