Речовина складається з Карбону – 40%, Гідрогену – 6,67% і Оксигену. Установіть істинну формулу

речовини, якщо її відносна молекулярна маса — 180.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдюков Аскар.

Ответ:

Объяснение:

180 - 100%

Х - 40% ,

Х = 180×40÷100 = 72 атомная масса всех карбонов 72÷12 = 6 атомов углерода

Расчёт водорода

180 - 100%

Х - 6,67 %

Х = 180×6,67 ÷ 100 = 12,0005

12 ÷ 1 = 12 атомов водорода

Расчётам оксиген

100-40-6,67 = 53.33

180 - 100%

Х - 53, 33

Х = 180 × 53,33 ÷ 100 = 95.99 = 96

96 ÷ 16 = 6 количество оксигена

С6Н12О6