Вкажіть характеристики молекули води. Виберіть одну або декілька відповідей: складається з трьох

атомів відносна молекулярна маса дорівнює 16 відносна молекулярна маса дорівнює 18 складається з двох атомів Оксигену і одного атому Гідрогену складається з двох атомів Гідрогену і одного атому Оксигену відносна молекулярна маса дорівнює 17

Ответы на вопрос

Отвечает Полосухин Артём.

Відповідь: ) Молекулярна маса =18

5) склад. з двох атомів Гідрогену і одного атома Оксигену

Пояснення: Mr (H2O)= 2×Ar(H)+Ar(O)=2+16=18