2. Закінчіть наведені рівняння реакцій. Складіть для них повні та скорочені йонні рівняння: а)

AgNO3 + HCI – в) натрій гідроксид + ферум (ІІ) хлорид — б) CuSO4 + BaCl, — г) нітратна кислота + барій гідроксид —​

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.

а)AgNO3 + HCI=AgCl↓ + HNO3

Ag (+) + NO3 (-) + H(+) + Cl(-) = AgCl↓ + H(+) + NO3(-)

Ag (+) + Cl(-) = AgCl ↓

в) 2NaOH+FeCl2=Fe(OH)2↓ + 2NaCl

2Na(+) + 2OH(-) + Fe(2+) + 2Cl(-) = Fe(OH)2↓ + 2Na(+)+ 2Cl(-)

2OH(-) + Fe(2+)= Fe(OH)2↓

б)CuSO4 + BaCl2=CuCl2+ BaSО4↓

Cu(2+)+ SО4(2-)+ Ba(2+)+ 2Cl(-)= Cu(2+)+ 2Cl(-)+ BaSО4↓

So4(2-)+ Ba(2+)= BaSО4↓

г)2HNO3+Ba(OH)2=Ba(NO3)2 + 2H2O

Ba(2+)+ 2OH(-) + 2H(+)+ 2NO3(-)=Ba(2+)+ 2NO3(-) + 2H2O

H(+)+ OH(-)=H2O