Укажіть молекулярну формулу алкену з відносною молекулярною масою 68: А. C5H10;Б

.C6H10;В.C5H8;Г.C6H6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ясеницкая Лиза.

В.С5Н8

CnH2n-2=68

12n-2n-2=68

14n=70

n=5

C5H8

Отвечает Пархоменко Мила.

Ответ:

В)C5H8

Объяснение:

CnH2n-2 = 68

12 + 2n-2 = 68

14n = 70

n = 60/14

n = 5;

Ви напевно помилились коли писали знайти формулу алкену, тому що алкену з такою відносною молекулярною массою не існує. Тому я написав цю формулу для алкіну, вона ідеально підходить під це рівняння.