Знайти відносні молекулярні маси для: CO2, Zn, H3PO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.

Відповідь:

Mr(CO2)=44 г
Mr(Zn)=65,38
Mr(H3PO4)=98 г

Пояснення:
Mr(CO2)=12+2*16=12+32=44 г

Mr(H3PO4)=3*1+31+4*16=98 г