Який об'єм (н. у.) займуть 60,2 * 10 в 23 степені молекул газу кисню​


Ответы на вопрос

Отвечает Пенягина Настя.

N(O2) = 60.2*10^23 молекул

V(O2) - ?
n(O2) = 60.2*10^23 / 6.02*10^23 = 10 mol

V(O2) = 10 mol * 22.4 l / mol = 224 l

Ответ: 224 l .