Скільки атомів містить кисень об'єм якого становить 5,6л


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Андрей.

Ответ:

n=V:Vm=5,6:22,4=0,25 моль

N=n×Na=0,25×6×10²³=1,5×10²³ атомов

Ответ:1,5×10²³