Розрахуйте об'єм етану (н.у.),що необхідний для взаємодії з хлором об'ємом 22.4 л


Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Света.

Ответ:

C2H4+Cl2=C2H4Cl2

n(C2H4)/n(Cl2)=1 => V(C2H4)=V(Cl2)=22,4 л