Якій кількості речовини відповідає 11,2 літри вуглекислого газу​


Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Владик.

Ответ:

0,5 моль

Объяснение:

n=V/V стала

V стала= 22,4 л/моль

n=11,2/22,4=0,5 моль