Обчисліть маси: а) 0,35 моль хром(III) сульфату; б) 0,7 моль кальцій флуориду; в) 1,2 моль

магній силікату; г) 0,55 моль плюмбум(II) нітрату.

Ответы на вопрос

Отвечает Огнивова Валерия.

m=n*M

а) 0,35 моль хром(III) сульфату

М(Cr2(SO4)3) = 52∙2 + (32 + 16∙4)∙3 = 392 г\моль

m(Cr2(SO4)3) = 0,35 моль ∙ 392 г\моль = 137,5 г

б) 0,7 моль кальцій флуориду

М(CaF2) = 40 + 19∙2 = 78 г\моль

m(CaF2) = 0,7 моль ∙ 78 г\моль = 54,6 г

в) 1,2 моль магній силікату

М(MgSiO3) = 24 + 28 + 16∙3 = 100 г\моль

m(MgSiO3) = 1,2 моль ∙ 100 г\моль = 120 г

г) 0,55 моль плюмбум(II) нітрату

М(Pb (NO3)2) = 207 + (14 + 16∙3)∙2 = 331 г/моль

m(Pb (NO3)2) = 0,55 моль ∙ 331 г/моль = 182,05 г