Порівняти масові частки Алюмінію у сполуках AI2O3 і AI2S3


Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатова Эвелина.

Ответ:

В Al2O3 масова частка Алюмінію більша, ніж в Al2S3

Объяснение:

W = n × Ar / Mr × 100%

Mr (Al2O3) = 27 × 2 + 16 × 3 = 102

Mr (Al2S3) = 27 × 2 + 32 × 3 = 150

W (Al) в Al2O3 = 2 × 27 / 102 × 100% = 52,9%

W (Al) в Al2S3 = 2 × 27 / 150 × 100% = 36%

52,9% > 36%

Отже, в Al2O3 масова частка Алюмінію більша, ніж в Al2S3