Який об'єм хлору (н.у) витратиться на окиснення 11, 2 г заліза?​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Анастасия.

20

3.3

Σ

2Fe+3cl2=2FeCl3

Ню(Fecl3):ню(cl2) = 2:3

Ню(fecl3)=65/162,5(молярная масса FeCl3) =0,4

Ню(cl2) = 3*0,4/2=0,6 V(cl2)= 0,6*22,4 =13,44 л