Допоможіть терміново.З нормальний поясненням і розвязанням Який обєм газу виділиться при

взаємодіі натрій карбонату масою 1000г з хлоридною кислотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Golubenko Liza.

Ответ:

306.88 л

Объяснение:

Дано

mHCl= 1000г

Знайти

V(CO2)-?

Розв,язання

2HCl + Na2CO3 = 2NaCl + CO2 + H2O

vHCl=m/M= 1000/36.5= 27.4 моль

v(CO2)=vHCl/2=27.4/2=13.7моль

V(CO2)= v*Vm=13.7*22.4=306.88 л

Відповідь:306.88 л