9.Написати по 3 неоднотипні рівняння хімічних реакцій в результаті яких утворюється : а) сульфур

(IV) оксид; б) натрій гідроксид

Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Владислав.

Ответ:

Объяснение:

a)

Cu + 2H₂SO₄ = CuSO₄ + SO₂ + H₂O

MgSO₃ + 2HNO₃ = Mg(NO₃)₂ + SO₂ + H₂O

S + O₂ = SO₂

b)

2NaCl + 2H₂O (электролиз)= 2NaOH + Cl₂ + H₂

2Na + 2H₂O = 2NaOH + H₂

Na₂O + H₂O = 2NaOH