Який об'єм водню (н.у.) утвориться при взаємодії 19,5 г цинку з сульфатною кислотою? СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Женя.

Ответ:

Дано:

m(Zn)=19,5г

Знайти:

V(H2)-?

19,5г х г

Zn+H2SO4=ZnSO4+H2

65г/моль 22,4 л/моль

х=(19,522,4)/65=6,72 л

Відповідь: V(H2)=6,72 л