Яку масу сульфатної кислоти H2SO4 і яку масу води треба ви-користати для приготування 100

см3розчину сульфатної кис-лоти (густина розчину 1,143 г/см3) з масовоючасткою розчиненої речовини 20%?срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесниченко Денис.

Дано:

V(р-ну) = 100 cm^3

P(р-ну) = 1.143 g / cm^3

W(H2SO4) = 20%

Знайти:

m(H2SO4) - ?

m(H2O) - ?

---------------------------------------

m(р-ну) = 100 cm^3 * 1.143 g / cm^3 = 114.3 g

m(H2SO4) = 114.3 g * 0.2 = 22.86 g

m(H2O) = 114.3 g - 22.86 g = 91.44 g

Ответ: 22.86 g , 91.44 g .