Визначте число атомів Алюмінію якщо маса алюмінію 5,4г​


Ответы на вопрос

Отвечает Чечуй Богдан.

Ответ:

Дано:

m(Al) = 5,4 г

N(Al)-?

_____________________________________

M(Al) = 2,7 г/моль

n(Al) = m/M = 5,4/2,7 = 2 моль

N(Al) = n ∙ Na =  2 ∙ 6,023 ∙ 10^23  = 12,046 ∙ 10^23  атомов