Визначте який об'єм (н. у.) газу виділиться при взаємодії 6.5 г. цинку із сульфатною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Никита.

Дано:

m(Zn)=6,5 г

Найти:

V(H2)-?

Решение:

Zn+H2SO4=ZnSO4+H2

n(Zn)=m/M=6,5 г: 65 г/моль= 0,1 моль

M(Zn)=65 г/моль

n(Zn)=n(H2)=0,1 моль

V(H2)=n*Vm= 0,1 моль*22,4 л/моль=2,24 л

Ответ: V(H2)= 2,24 л