ДАЮ ЩЕ 100 БАЛ ЗА ВІДПОВІДЬ!!! 2.У III періоді, V групі, головній підгрупі знаходиться хімічний

елемент:А. Н; Б. С; В. P.3. Закінчіть речення Розчин це… Розчинник це …4.Із запропонованого переліку виберіть формули простих речовин: Fe(OH)2 , Au, N2, H2S, F2, HC1, P2О5, S8, PbS, C, ZnO, Mg.5.Обчисліть валентності елементів у їх сполуках з Оксигеном: А. Ag2О; Б. С12О7; В.СгО3; Г. СаО; Д. СО2; Е. As2О5.6.Сума коефіцієнтів у рівнянні реакції KClO3= KCl + O2 дорівнює А. 5 Б. 7 В. 9 Г. 117.Охарактеризуйте фізичні властивості кисню.8.Обрахуйте масові частки елементів в даній сполуці HNO3 . 9.Розставте коефіцієнти в рівнянні реакції:А. Al + S = A12S3 Б. AlCl3+ NaOH = Al(OH)3+NaCl10. Складіть рівняння реакцій:А. S + О2 → Б. Н2S + О2 → В. Fe + О2 →11. Обчисліть масову частку солі в розчині, одержаному в результаті розчинення 150 г солі у 400 г води12. Опишіть яких заходів необхідно вживати для охорони водних водойм.

Ответы на вопрос

Отвечает Жеткизгенова Зарина.

Ответ:2.Р; 3.Розчин це однорідна суміш речовин.Розчинник це та речовина якої більше в розчині і яка розчиняє інші речовини(наприклад,вода). 4.Au,N2,F2,S8,C,Mg. 5.A Аргентум 1 валентний,Б Хлор 7 валентний,В Хром 6 валентний,Г Кальцій 2 валентний,Д Карбон 4 валентний,Е Арсен 5 валентний.

6.В. 7.Кисень безбарвний газ,взаємодіє зі всіма(майже)сполуками,без смаку та запаху,при -183 градусах стає рідиною,при -218,7-замерзає,невелика розчинність у воді.

8.W (H)=1/63*100%=1,6%   W(N)=14/63*100%=22,2%  W(O)=48/63*100%=76,2%

9.A 4Al+3S2=2Al2S3    Б AlCl3+3NaOH=Al(OH)3+3NaCl.

10.A S+O2=SO2;  Б 2H2S+3O2=2H2SO3; B 2Fe+O2+2FeO;

11.Дано:m розч.=550г

m(NaCl)=150г

m(H2O)=400г

W-?                                          

 W(NaCl)=150/550*100=27,8%

12.Незабруднювати відходами,сміттям,неробити численні дамби,загати.

Объяснение: