У 85 г води розчинили 15 г солі. Яка масова частка солі в утвореному розчині?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартюшова Владислава.

Ответ:

Масова частка солі в утвореному розчині становить 15%

Объяснение:

У 85 г води розчинили 15 г солі. Яка масова частка солі в утвореному розчині?

Дано: m(води)=85г, m(солі)=15г

Знайти: ω(солі) -?

Розв'язання

1. Загальна маса розчину складає:

m(розчину) = m(води)+m(солі)=85 г + 15 г = 100 г.

Маса солі - 15 г.

2. Знаходимо масову частку солі в розчині за формулою:

ω(речовини)= m(речовини) / m(розчину)

ω(солі)= 15 г / 100 г  = 0,15  або 15%

Отже, масова частка солі в утвореному розчині становить 15%.

#SPJ1