ТЕРМІНОВО!!!!! Установіть відповідність між масою речовини та її кількістю. 9,8г H3SO4 a)

0,1моль 40г NaOH б) 1 моль 585г NaCl в)0,2 моль 20г CaCO3 г)10 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Ответ:

9,8г H3SO4 — а

40г NaOH — б

585г NaCl — г

20г CaCO3 — в

Объяснение:

9,8г H3SO4 = 3+32+64 = 9,8г/99 = 0,1 — (а)

40г NaOH = 23+16+1 = 40г/40 = 1 моль — (б)

585г NaCl = 23+35,5 = 585г/58.5 = 10 моль — (г)

20г CaCO3 = 40+12+48 = 20г/100 = 0.2 моль — (в)